Cargando...

Vyhledávání nemovitostí

m2

Carmelitas/oeste, Salamanca

Byty k pronájmu
Byty v Carmelitas/oeste, Salamanca.
<
>
REZERVOVANO
Tisk plakátu
1.000€ (7,4€/m2)

Odkaz:
6558/3701
Plocha:
135m2
Užitečný povrch:
125m2
Ložnice:
4
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
5
Záloha nájemné:
1.000€

Tisk plakátu
560€ (7,27€/m2)
Calle ARMUÑA

Odkaz:
6537/3701
Plocha:
77m2
Užitečný povrch:
60m2
Ložnice:
2
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
2
Nezávislá jídelna:
Ne
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Balkon/y:
1
Počet pater:
4
Výtah:
Ne
Počet sousedů na podlaží:
2
Styl:
Klasické
Fasáda:
Cihla
Rok výstavby:
1967 (59 rok/y)
Stav zachování:
Dobře
Concierge:
Ne
Záloha nájemné:
560€

Tisk plakátu
400€ 500€ (4,44€/m2)

Odkaz:
1207/3701
Plocha:
90m2
Užitečný povrch:
90m2
Záloha nájemné:
2.000€

Tisk plakátu
475€ (11,87€/m2)

Odkaz:
6604/3701
Plocha:
40m2
Užitečný povrch:
33m2
Ložnice:
1
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
2
Počet sousedů na podlaží:
1
Styl:
Klasické
Fasáda:
Kámen
Záloha nájemné:
475€

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Corte Ingles, Salesas, Salamanca

Byty k pronájmu
Byty v Corte Ingles, Salesas, Salamanca.
<
>
Tisk plakátu
960€ (10,1€/m2)

Odkaz:
6633/3701
Plocha:
95m2
Užitečný povrch:
89m2
Ložnice:
4
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
3
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Terasy:
1
Balkon/y:
1
Záloha nájemné:
960€

Tisk plakátu
950€ (12,66€/m2)

Odkaz:
6635/3701
Plocha:
75m2
Užitečný povrch:
69m2
Ložnice:
2
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
2

Tisk plakátu
730€ (8,58€/m2)

Odkaz:
6526/3701
Plocha:
85m2
Užitečný povrch:
70m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
4
Záloha nájemné:
730€

Tisk plakátu
900€ (9,47€/m2)

Odkaz:
6636/3701
Plocha:
95m2
Užitečný povrch:
79m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
5
Záloha nájemné:
900€

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Centro Histórico, Salamanca

Byty k pronájmu
NOVINKA
Tisk plakátu
1.050€ (11,66€/m2)

Odkaz:
6634/3701
Plocha:
90m2
Užitečný povrch:
80m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
5
Záloha nájemné:
1.050€

Tisk plakátu
700€ (7,21€/m2)
Calle ANTONIO LLORENTE MALDONADO

Odkaz:
6564/3701
Plocha:
97m2
Užitečný povrch:
80m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Bazén:
Komunálni
Zahrada:
Komunální
Poschodí:
1
Vestavěné skříně:
Ano
Nezávislá jídelna:
Ano
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Balkon/y:
2
Rok výstavby:
2005 (21 rok/y)
Stav zachování:
Výborně
Concierge:
Ne
Záloha nájemné:
700€

Tisk plakátu
775€ (9,22€/m2)

Odkaz:
6626/3701
Plocha:
84m2
Užitečný povrch:
73m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
2
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Balkon/y:
1
Záloha nájemné:
775€

Tisk plakátu
450€ (15€/m2)

Odkaz:
6621/3701
Plocha:
30m2
Užitečný povrch:
30m2
Ložnice:
1
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
2
Záloha nájemné:
450€

Odkaz:
6627/3701
Plocha:
116m2
Užitečný povrch:
100m2
Ložnice:
3
Zahrada:
Ne
Poschodí:
1
Vestavěné skříně:
Ano
Nezávislá jídelna:
Ano
Balkon/y:
10
Počet pater:
2
Výtah:
Ano
Počet sousedů na podlaží:
6

Tisk plakátu
700€ (9,33€/m2)

Odkaz:
5840/3701
Plocha:
75m2
Užitečný povrch:
60m2
Ložnice:
2
Zařízený:
Částečně zařízený
Poschodí:
1
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Balkon/y:
1
Záloha nájemné:
700€
Záruka pronájmu:
700€

Tisk plakátu
139.000€ (1.759,49€/m2)

Odkaz:
6625/3701
Plocha:
79m2
Užitečný povrch:
60m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
Počet sousedů na podlaží:
2
Fasáda:
Cihla
Stav zachování:
Výborně
Měsíční komunita:
35€

Tisk plakátu
228.000€ 229.900€ (1.853,65€/m2)

Odkaz:
6443/3701
Plocha:
123m2
Užitečný povrch:
105m2
Ložnice:
4
Zařízený:
Bez zařízení
Poschodí:
1
Zařízená kuchyně:
Zařízeno bez spotřebičů
Počet toalet:
1
Nádvoří:
1
Povrch terasy:
20.00m2
Měsíční komunita:
168€
Daň z nemovitosti:
170€

Tisk plakátu
660€ (6,6€/m2)

Odkaz:
6579/3704
Plocha:
100m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
2
Záloha nájemné:
660€

Tisk plakátu
750€ (8,33€/m2)
Avenida ALFONSO VI

Odkaz:
6582/3701
Plocha:
90m2
Užitečný povrch:
73m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
7
Vestavěné skříně:
Ano
Nezávislá jídelna:
Ano
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Balkon/y:
1
Počet sousedů na podlaží:
4
Styl:
Moderní
Fasáda:
Cihla
Rok výstavby:
1978 (48 rok/y)
Stav zachování:
Po reformě
Concierge:
Ne
Záloha nájemné:
750€

Tisk plakátu
290€ (4,14€/m2)
Calle PETUNIAS

Odkaz:
6422/3701
Plocha:
70m2
Užitečný povrch:
65m2
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
2
Zařízená kuchyně:
Zařízeno
Balkon/y:
1

Penthous k pronájmu
Penthous v Avenida Villamayor, Salamanca.
<
>
Tisk plakátu
850€ (9,55€/m2)

Odkaz:
6612/3701
Plocha:
89m2
Užitečný povrch:
75m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
4
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Výtah:
Ano
Záloha nájemné:
850€

Tisk plakátu
590€ 600€ (11,8€/m2)

Odkaz:
6573/3701
Plocha:
50m2
Užitečný povrch:
45m2
Ložnice:
1
Zařízený:
Částečně zařízený
Poschodí:
3
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Terasy:
1 (30.00m2)
Záloha nájemné:
1.180€

Tisk plakátu
269.900€ 279.900€ (2.249,16€/m2)

Odkaz:
6438/3701
Plocha:
120m2
Užitečný povrch:
95m2
Ložnice:
4
Zařízený:
Částečně zařízený
Typ garáže:
Neuzavřeno
Poschodí:
3
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Terasy:
1
Balkon/y:
1
Počet sousedů na podlaží:

Tisk plakátu
960€ (10,78€/m2)

Odkaz:
6629/3701
Plocha:
89m2
Užitečný povrch:
80m2
Ložnice:
4
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
Záloha nájemné:
960€

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Barrio Blanco, Salamanca

Parkovací místa na prodej
Parkovací místa na prodej v Barrio Blanco, Salamanca.
<
>
NOVINKA
Tisk plakátu
159.000€ (641,12€/m2)

Odkaz:
6624/3701
Plocha:
248m2
Užitečný povrch:
200m2

Tisk plakátu
960€ (12€/m2)

Odkaz:
6620/3701
Plocha:
80m2
Užitečný povrch:
70m2
Ložnice:
3
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
1
Záloha nájemné:
960€

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Vybráno: 332 Nemovitostidalší »

Nové nemovitosti

Máte zájem o zaslání nabídky nemovitostí, které se objevují na našich webových stránkách?

Novinky

Máte zájem o zasílání novinek, které se objevují na našich webových stránkách?