Cargando...

Byty k pronájmu v Corte Ingles, Salesas, Salamanca

Corte Ingles, Salesas, Salamanca

Byty k pronájmu
Byty v Corte Ingles, Salesas, Salamanca.
<
>
Tisk plakátu
960€ (10,1€/m2)

Odkaz:
6633/3701
Plocha:
95m2
Užitečný povrch:
89m2
Ložnice:
4
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
3
Zařízená kuchyně:
Vybaven spotřebiči
Terasy:
1
Balkon/y:
1
Záloha nájemné:
960€

Fotky

Klikněte na fotografie a uvidíte je zvětšené:

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Informace o nemovitosti

Vyplňte prosím informace ve formuláři a odešlete svůj dotaz: